Další derby! Stadion zajíždí do Mostu

Zveřejněno 22.11.2011 | Jakub Šperk
Zápas s Ústím se bodově nevydařil, ale v dalším derby budou Litoměřice favoritem. Zajíždí na led trápícího Mostu, který ovšem v předchozím zápase s Kadaní přerušil sérii porážek. Stadion tedy nečeká nic lehkého. Jak vše dopadne zjistíme ve středu 23.11. od 18:00.
Poslední zápas se Litoměřicím příliš nevyvedl. S Ústím doma nevybojovaly ani bod a tabulkou se o jednu příčku propadly. Prakticky po celý zápas měli navrch hosté, kteří vedli po dvou třetinách 0:3. Poslední třetina byla vyrovnanější a tak zápas dopadl 2:5.

Most sehrál své prozatím poslední utkání v Kadani. Ta začala lépe a hned v první minutě vedla 1:0. Ve 4. minutě sice vyrovnal Látal, ale hned o 3 minuty se prosadil Chlouba a poslal Kadaň zpět do vedení. Až ve 44. minutě se nakonec povedlo Mostu vyrovnat zásluhou Vachovce, který následně rozhodl i samostatné nájezdy a Most se tak mohl radovat z přerušení série porážek.

V bodování jsou na tom Litoměřice pořád stejně. Vede Hašek a stíhají ho Slížek s Klozem. V Mostě to teď stojí především na jednom střelci, na Lukášovi Žejdlovi. Ten má za 14 zápasů 7 branek a k tomu 5 asistencí, což z něj dělá i vůdce mosteckého bodování. Most teď sází na cizince Edgarsu Lusinšovi. Ten si udržel úspěšnost v trápícím se týmu nad 90%.

Poslední zápas Litoměřice prohrály, ovšem s velmi silným týmem. Teď je čeká poslední Most a čeká se od nich výhra za 3 body. Zda se to podaří uvidíme ve středu od 18:00.