Do Litoměřic přijede Písek

Zveřejněno 07.11.2011 | Alexandr Stys

Ve středu čeká litoměřické hokejisty v pořadí už jednadvacáté kolo prvoligové soutěže. Na sever Čech tentokrát přijede tým IHC Komterm Písek . V prvním vzájemném utkání hraném na jihu Čech si body za vítězství odvezli hráči Litoměřic. Utkání začíná od 18:00 v Kalich Aréně.Pro ty, kteří nebudou moci dorazit přímo na stadion bude připraven on-line přenos.

Litoměřice se momentálně vezou na vítězné vlně. Po dvou domácích výhrách nad Kadaní (2:1) a Šumperkem (4:3) si litoměřičtí odvezli výhru 3:1 i z ledu Třebíče. Nedávno posílená obrana a skvělé výkony brankáře Přikryla přiblížily Stadion k elitní osmičce soutěže. Domácí prostředí se skvělou návštěvnosti navíc hraje ve prospěch Litoměřic.

Jihočeši nedávno prošli procesem výměny na trenérské lavici. Po Milanu Stárkovi, který odešel ze zdravotních důvodů k týmu nastoupil jako hlavní trenér Josef Řeháček. Výměna proběhla i v roli asistenta. Romana Heindla nahradí Radek Bělohlav, který tak bude hrajícím asistentem. V minulém utkání proti Kadaní si nový trenér připsal první výhru a vyhrát bude chtít i na severu Čech.

První vzájemný zápas IHC Komterm Písek a HC Stadion Litoměřice v sezóně:

IHC Písek - HC Stadion Litoměřice 2:3p (1:0,0:2,1:0-0:1)

Minulé vzájemné utkání, které se hrálo na jihu Čech vyhrály Litoměřice. Po nerozhodném stavu 2:2 po třech třetinách na řadu přišlo prodloužení, ve kterém 2 body Stadionu zařídil trefou do černého Jaroslav Kružík .

Kanadské bodování hokejistů Písku:

Tomáš Nouza : - 19Z – 5G - 10A

Vojtěch Mrkvička: 20Z – 4G – 6A

Jan Eberle: 13Z – 4G – 5A

Utkání HC Stadion Litoměřice – IHC Komterm Písek začíná ve středu 9. listopadu 2011 v 18:00 hodin v Kalich Areně.