Druhé semifinále se blíží, tentokrát je doma Stadion

Zveřejněno 22.03.2010 | Michal Sabó
Do druhého semifinále nastoupí litoměřický Stadion s výhodou domácího prostředí a pokusí se toho využít rozhodně lépe, než Klášterečtí v prvním utkání. Zda-li zvítězí i tentokrát a budou tak jen malý krok od postupu, bude jasné v úterý 23.3. na lovosickém zimním stadionu. Zápas začíná v 18:00 a k dispozici bude opět podrobný on-line přenos.

Stadionu se po několika zápasech povedlo opět lépe odstartovat a gólový účet semifinálové série otevřeli již ve 3. minutě, což byl naprostý opak například ve srovnání s pátým čtvrtfinále, kdy se dočkali prvního zásahu až pět minut před koncem. Zatímco v již zmiňovaném utkání se o tři góly podělili tři hráči, na ledě Klášterce se v základní hrací době podepsal pod oba zásahy jediný hráč. Martin Novák zaznamenal branky s pořadovým číslem tři a čtyři, zásluhou jeho druhé trefy dospělo utkání až do nastavení. V něm Litoměřičtí zaznamenali shodou okolností stejný výsledek jako ve čtvrtém utkání minulé série, kdy díky tomu utekli hrobníkovi z lopaty. V tomto případě získali důležitý první bod.

Klášterec brzy obdržená branka příliš nepoznamenala, což potvrzoval i konečný stav prvního dějství, kdy na ukazateli skóre svítilo 2:1 pro domácí. Druhý zásah padl dokonce pouhé dvě vteřiny před koncem první třetiny. V prostřední dvacetiminutovce však spálil velkou šanci Kajer, a tak domácí příhlíželi Novákovu vyrovnání. V závěru utkání již neměli tolik štěstí jako v první třetině a tak půjdou Klášterečtí, kteří byli před sérií pasováni do role favorita, za stavu 0:1. Pokud se tedy nechtějí vracet na svůj led s hrozbou nejrychlejšího možného vyřazení, budou muset tentokrát dovést utkání do vítězného konce.

Zda se semifinálová série vyrovná nebo bude opět šťastnější Stadion, bude jasné v úterý 23.3. od 18:00, kdy začíná druhé utkání na lovosickém zimním stadionu. Pro ty z vás, kteří nebudete na utkání osobně, bude připraven podrobný on-line přenos, díky kterému nepřijdete o nic podstatného.