Litoměřice čeká druhý díl kvalifikace. Zvítězí proti Valmezu?

Zveřejněno 15.04.2010 | Michal Sabó
Kvalifikace se přesouvá ke druhému utkání na led Valašského Meziříčí. Jak Stadion, tak Bobři, jsou zatím bez bodu, a proto lze očekávat od obou soupeřů velkou snahu poprvé zvítězit. Kdo z nich se přiblíží šanci na postup bude jasné v pátek 16.4. od 18:00.

Litoměřičtí vzdorovali v minulém utkání Jihočechům o mnoho déle než Valaši. O osudu utkání rozhodla až trefa z 54. minuty Milana Bláhy. Stadion tak přišel o slibně rozehrané utkání, kdy vedli již po několika málo minutách díky proměněnému trestnému střílení. Celkově však lze hovořit o dobrém výkonu, který v minulém utkání Litoměřičtí předvedli. Pokud si povedou stejně i na moravském ledě, lze doufat v první body.

Moravané prohrávali již před polovinou zápasu 0:3, poslední tečku za jejich prvním duelem s Pískem napsal ve 43. minutě Rod. Vítěz skupiny východ tak stejně jako jejich příští soupeř musí čekat na první bodový zisk, kterého by se chtěli dočkat právě na domácím ledě.

Ve druhém kole lze opět očekávat vypjatý boj a také plné tribuny. V ochozech domácího stánku moravského šampiona se zřejmě opět objeví přes tisíc diváků, kteří vytvoří skvělou kulisu, tak jako plné tribuny v Lovosicích. Utkání začíná v pátek 16.4. v 18:00 a pro ty, kteří nebudou osobně ve Valmezu bude připraven tradiční on-line přenos.