Litoměřice jedou do Berouna

Zveřejněno 02.12.2011 | Alexandr Stys

K dalšímu prvoligovému utkání zajíždějí hokejisté Stadionu Litoměřice na led Berounských Medvědů. Letošní vzájemná bilance obou týmů je nerozhodná 1:1. V tabulce má náš sobotní protivník jen o 3 body více a v případě výhry se Stadion posune o příčku nahoru právě před Beroun. Utkání začíná v sobotu 3.12 od 17:30 hodin na zimním stadionu v Berounu.

V minulém kole Litoměřice na svém ledě přivítaly Olomoucké Kohouty. Domácí vstoupili do utkání velice úspěšně a už od 5. minuty Stadion vedl zásluhou Radana Lence. Soupeř ještě do konce třetiny vyrovnal na 1:1. Po druhé bezbrankové třetině hosté předvedli gólovou smršť a čtyřmi brankami rozhodli o svém vítězství. Berounští Medvědí v minulém kole také nebodovali. Na ledě Kadaně prohráli 4:2. Poslední zásah obdrželi hosté do prázdné branky při power-play.

Litoměřice s Berounem v letošní sezóně sehrály už dvě utkání. V prvním zápase hraném na ledě Medvědů zvítězili litoměřičtí 4:1. Za Stadion se postupně trefili Hašek, Lenc a dvě branky vstřelil Ondřej Holomek. Ve druhém utkání v Kalich Areně se zápas rozhodoval až v prodloužení. Bonusový bod za výhru si připsali Medvědi díky trefě Jaroslava Nedvěda v 65.minutě.

V brance Berouna se představí Robert Slipčenko, který v letošní sezóně odchytal dvě utkání i za Stadion. V útoku Medvědi spoléhají na Tomáše Micku, posilu z extraligové Slavie Praha. Litoměřice v minulém zápase představily posilu v obranných řadách.Z Mladé Boleslavi přišel na výpomoc urostlý obránce Martin Dudáš.