Série začíná od nuly. Skončí tradice vítězství hostů?

Zveřejněno 05.04.2010 | Michal Sabó
Finále chystá své třetí utkání, druhé na lovosickém ledě, v kterém se bude hrát opět za nerozhodného stavu jako na samém začátku. Litoměřičtí vrátili svému soupeři úvodní porážku i s úroky a vítěznou tradici hostů prodloužili. O její ukončení se Litoměřičtí pokusí na velikonoční pondělí v 17:00.

Zpět do nerozhodného stavu a tedy zpátky na startovní čáru poslal sérii druhý zápas hraný na mosteckém stadionu. V něm sice odstartovali lépe domácí a ve 13. minutě se radovali z vedení, ovšem tato radost vydržela zhruba minutu. O vyrovnání se za Litoměřice postaral probuzený střelec Petr Procházka. Ten samý hráč se prosadil v utkání ještě jednou a spolu s dvougólovým Martinem Tvrzníkem byl nejlepším střelcem zápasu. Za hosty skóroval ještě Martin Novák a podepsal se také pod výhru 5:1 ve prospěch Stadionu.

Zlomit prokletí domácího prostředí se Litoměřičtí pokusí na velikonoční pondělí v 17:00 na lovosickém stadionu.