Stadion bude doma bojovat o body

Zveřejněno 27.09.2011 | Michaela Luňáčková
Litoměřičtí si sotva stačili odpočinout a už je tu další zápas, ve kterém bude potřeba po třech prohraných zápasech bodovat. Mohlo by se totiž stát, že by se Litoměřice propadly na dno prvoligové tabulky. Přijďte tak ve sváteční den 28. září podpořit svůj tým. Utkání začíná v 18:00. K dispozici bude i on-line přenos.

Stadion je momentálně na 12. místě s 5 body, soupeř z Třebíče je na tom ještě o chlup hůř. Se třemi body jsou Třebíčtí momentálně na posledním místě. Vše by se ale mohlo změnit zítřejším zápasem.

Litoměřice se po povedených zápasech s Olomoucí a Berounem v posledních třech zápasech hledají. Zejména obrana, oslabená odchodem Ondřeje Martinky a zraněním Kuby Evana a Marka Zavřela, kterého čeká operace, si vybírá slabší chvilky. Sedmnáct obdržených gólů za tři zápasy je opravdu mnoho.

Třebíč poprvé slavila v minulém zápase, kdy si připsala dva body za vítězství v prodloužení proti Kadani. Třetí bod získala hned v prvním zápase s Mostem, kdy v prodloužení vstřelili jediný gól zápasu právě šťastnější Mostečtí.

Oba týmy prožívají podobně vlažný vstup do sezony, do Litoměřic však míří posila. A to v Litoměřicích už dobře známá posila. Do dresu s kalichem na prsou se opět oblékne fanoušky oblíbený Honza Kloz z ústeckých Lvů. V minulosti Stadionu pomohl velmi důležitými brankami, věřme, že novou krev vlije do sestavy i tentokrát.

Ani Třebíč ale s posilami nezaostává. Na střídavé starty přichází ze Zlína Lukáš Finsterle a mladík Antonín Honejsek. Litoměřičtí obránci tak budou muset mít oči na stopkách.

V loňské sezoně jsme s Třebíčí příliš bodů neposbírali (2 body ze čtyř odehraných utkání), nyní ale půjde o velice důležitou bodovou bitvu. Poražený se odebere, popř. zůstane na chvostu celé tabulky.

Hráčům můžete pomoci svými hlasivkami ve středu 28. září od 18 hodin v litoměřické Kalich Areně. Nemůžete-li se dostavit osobně, můžete držet palce u on-line přenosu.