Stadion čeká poslední cesta do Olomouce

Zveřejněno 20.01.2012 | Michal Sabó
Poslední čtvrtina letošního ročníku je již v plném proudu. Na programu 41. kole je souboj Litoměřic s olomouckou Morou. Stadion bude stejně jako v posledních týdnech hájit postupovou pozici před svými pronásledovateli. Zda budou Litoměřičtí úspěšní sledujte osobně v ochozech olomouckého stadionu nebo v tradičním online přenosu. Utkání začíná v sobotu 21. ledna od 17:00.

Poslední vystoupení Litoměřických bylo pro svěřence trenérů Setikovského a Tvrzníka vydařeným reparátem po prohře s Mostem. Výhře nad Hradcem Králové sice přihlíželo o více než tři sta diváků méně, žádný z nich ale jistě cesty do Kalich Areny nelitoval. Hráči si tak udobřili mnohdy náladové fanoušky tím nejlepším způsobem, tedy vítězstvím 4:2.

Po soubojích s Kohouty se Litoměřičtí radovali pouze v jednom ze tří případů. V zápase 2. kola letošní sezóny dokázali vyrovnat v polovině třetího dějství zásluhou Jiřího Suchého, v prodloužení následně rozhodl kapitán Ladislav Slížek a zajistil zisk dvou bodů pro svůj tým. Druhé a třetí vzájemné střetnutí obou soupeřů již skončilo výhrou Mory, která ve zmiňovaných kolech zvítězila 2:0, respektive 5:1.

Kohouti také zažili zklamání, když si z ledu desáté Kadaně odváželi sedmibrankový příděl. Ačkoliv přijeli na půdu Severočechů bez devíti hráčů základní sestavy, drželi se soupeřem krok až do úvodu třetí dvacetiminutovky. V ní však Kadaňští zlomili odpor Mory čtyřmi přesnými zásahy a rozhodli o tom, že se Olomouc vrátí Hanou bez jediného bodu.

Jak se prosadí Litoměřice proti olomoucké obraně, které Stadionu povolila ve třech vzájemných zápasech pouhé tři branky? Napodobí některý z dalších litoměřických střelců Kryštofa Kafana? Udrží Stadion postupovou příčku? Vydejte se spolu se svými hráči na Hanou a fanděte přímo v ochozech nebo sledujte tradiční online přenos. Utkání začíná v sobotu 21. ledna od 17:00.