Stadion se utká s Bobry tváří v tvář o postup

Zveřejněno 21.04.2010 | Michal Sabó
Až do poslední možné chvíle se bude čeká na rozuzlení letošní kvalifikace o postup do 1. ligy. V posledním utkání se v přímém souboji střetne Stadion Litoměřice s Bobry z Valašského Meziříčí. Stadion má náskok tří bodů, navíc v prvním vzájemném utkání proti Moravanům Litoměřičtí vyhráli. Poslední letošní utkání začíná ve čtvrtek 22.4. v 18:00 na lovosickém zimním stadionu.

Litoměřičtí vytěžili již zmíněný tříbodový náskok z druhého duelu na ledě Písku. Výhrou 4:2 odskočili svému příštímu soupeři a mají na své straně psychickou výhodu, stejně jako získané sebevědomí. V závěrečném utkání letošní sezóny budou opět spoléhat na oporu v brance, Martina Volkeho, a také na spolehlivou obranu, která zejména od play-off funguje skvěle. Zapomenout nelze ani na útok, který dokáže vstřelit branku vždy když je to potřeba jako například pár sekund před koncem prodloužení pátého finále nebo v prodloužení s Bobry při prvním vzájemném utkání v kvalifikaci.

Moravané se jistě budou chtít poprat s vlastním útokem, který v dosavadním průběhu kvalifikace zaznamenal pouhé dvě branky. V soubojích o postup zůstávali dlouho s nulou na kontě vstřelených branek, nakonec se prosadili po dlouhých 132 minutách. Střelecký půst ukončil až Krisl doma proti Písku. Na postup tedy budou útočníci muset zlepšit svou střeleckou mušku.

Zda Litoměřičtí zakončí letošní veleúspěšný ročník postupem bude jasné ve čtvrtek 22.4. Přijďte tedy podpořit naše borce, rozloučit se s nimi a poděkovat jim za nezapomenutelné okamžiky, které jsme s nimi letos prožili. Utkání začíná v 18:00 a pro ty, kteří nebudou moci být osobně na zimním stadionu v Lovosicích bude připraven podrobný on-line přenos.